Praha 3 – levné byty k pronájmu

Pronájem bytu 2+kk na Žižkově

2+kk, 42 m2, Žižkov, panel, po rekonst., zaříz., garáž

Kompletně zařízený byt po rekonstrukci v panelovém domě, vybavený novější kuchyňskou linkou se sklokeramickou varnou deskou, elektrickou troubou a lednicí. Ve zděné koupelně vana, zavedená UPC s připojením k internetu, na podlahách koberce nebo dlažba, možnost garážového stání v suterénu domu (+1500 Kč). Bezpečnostní dveře NEXT, dětské hřiště u domu. Stanice metra A Želivského dostupná autobusem 7 min.
Žižkov – Praha 3
8900 Kč

40m2, 1+1, Vinohrady

Byt po kompletní čerstvé rekonstrukci, ve 2.patře činžovního domu, přímo u náměstí Jiřího z Poděbrad. Byt je vybaven kuchyňskou linkou, vestavěnou varnjou deskou, troubou, lednicí s mrazákem, praškou, v pokoji je vestavěné patro na spaní, další vybavení dle dohody. klidné prostředí, stanice metra A pár kroků od domu.
Vinohrady – Praha 3
8500 Kč
Pronájem bytu 2+kk po rekonstrukci na Žižkově

2+kk, 48 m2, nová rekonstrukce, Žižkov, internet, sklep

Nově zrekonstruovaný byt 2+kk v 6. patře panelového domu, vybavený novou kuchyňskou linkou a vestavným sporákem. Kompletní rekonstrukce včetně bytového jádra. K dispozici sklep. Zavedena kabel. TV a internet. Dům je také po rekonstrukci. Stanice metra A Želivského dostupná autobusem 7 min.
Žižkov – Praha 3
9000 Kč